Sıkça Sorulan Sorular

Bana indirim yapar mısınız?
Sitemizdeki fiyatlar sürekli güncellenebilmektedir; boştaki mevcut araçlarımız, önümüzdeki günlerde dönecek araçlarımız, rezervasyonların yoğunluğu veya durgunluğu değerlendirilerek hem şirketimizi hem de müşterilerimizi memnun etmeye yönelik fiyat ayarlaması yapılmaktadır. 

Filonuzdaki araçlar yeni model mi?
Filomuzdaki tüm araçların tamamı 2 yaşından büyük değildir.. 2 yaşını aşan araçlar sürekli olarak arıza çıkarmaya başladıkları ve daha çok bakıma ihtiyaç duydukları için filomuzdan çıkarılmaktadırlar. Dolayısıyla çok düşük model aracımız bulunmamakta ve fiyatlarımız farklılık göstermemektedir. 

Rezervasyon yaptırdığım aracı kesinlikle alabiliyor muyum ?
Önceden ayırttığınız araç o tarihte müsait değilse bir üst segment araç aynı fiyattan verilecektir. 

Havaalanına araç sizin tarafınızdan teslim ve geri iade edilebilir mi ?
En az 1 gün kiralamalarda uçuş bilgilerinizi (havayolu şirketinin adı , kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numarasını) bildirmeniz durumunda bir personelimiz sizi karşılayıp aracınızı teslim edip teslim alacaktır. (24 saat) 

Sözleşme doldurulurken neler gerekmekte ?
Ehliyet (yurt dışından geliyorsanız ayrıca pasaport), adres ve telefon bilgileriniz sözleşmemize personelimiz tarafından kaydedilir. Ödediğiniz kira bedelini ve depoziti de gösteren oto kopili sözleşmemizin bir nüshasını mutlaka isteyiniz. 

Kaza halinde yerine araç gönderiyor musunuz?
Standart fiyat uygulamalarımızda kaza halinde araç göndermek zorunluluğundayız. 

Araç arıza yaparsa kasko öder mi ?
Yurdumuzdaki tüm kasko şirketleri araçlarda oluşan mekanik arızaları karşılamamaktadır. Ancak kullanımdan kaynaklanmayan arızalar şirketimizin sorumluluğundadır. Müşterimizin hizmetine sunmuş olduğumuz araçta çıkabilecek bir arızada ofisimizle irtibat kurması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda müşterimizin o anda mali bir sorunla karşılaşmaması için ofislerimizdeki tecrübeli personeller tarafından yönlendirilmektedir. 

Bir aracı en fazla ne kadar süre ile kiralayabilirim ?
Bu konuda herhangi bir sınırlamamız yoktur. 

Araç parkınızda olmayan araçları da sağlayabiliyor musunuz ?
Akkor filosunda en çok talep gören modeller bulundurmaktadır. Uzun süredir otomobil kiralama sektöründe bulunan şirketimiz isteklerinize uyacak farklı araçları da en doğru yerlerden temin edebilmektedir. 4x4 jeep, pick-up, minibüs, panelvan, lüks otomobil vs. bize sormadan kiralamayın. 

Aracı istediğim şehirde iade edebilir miyim?
Kiraladığınız aracı farklı bir şehirde bırakabilirsiniz. Bırakma ücretleri için Ofisimizden bilgi alabilirsiniz. 

Aracın bakımlı olduğu konusunda size güvenebilir miyim?
Aracın kirada iken mekanik sorun çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir. Bu nedenle araçlarımızın periyodik olarak tüm bakımları anlaşmalı servislerimiz tarafından takip edilmektedir. 

Aracın deposunu full teslim ediyor musunuz?
Araçların deposu o anki mevcut deposu ile teslim edilr ve dönüşte de aynı şekilde alınır. Filodaki araçların çığunluğu sebebi ile bu şekilde bu işlem yapılmaktadır. 

Dizel araçlarınız var mı ?
Dizel araçlarımız filomuzda mevcuttur. 

Kiraladığım araç ile yurt dışına çıkabilir miyim?
Bu maalesef mümkün değil. 

Şoförlü araç kiralayabilir miyim?
Şoförlü araç kiralama hizmeti vermekteyiz.