Hizmetlerimiz

Günlük Araç Kiralama

Günümüzde çok yaygın olan araç kiralama hizmetinin profesyonel olarak yapılması gereken bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız kalite anlayışını en yüksek seviyede tutmaktadır. Her geçen gün yenisini eklediğimiz araç filomuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın amacı müşterilerimizin güvenli sürüş hizmeti alabilmesidir. Yılın her günü faaliyet gösteren firmamız müşterilerimizin her türlü araç ihtiyacını karşılamak için çaba sarf etmektedir. Uygun fiyat politikasıyla günümüzde artık teknolojinin ile ilerlemesiyle sizlere web sayfamızda online olarak da kiralama hizmeti vermekteyiz . Ayrıca araç kiralama konusunda uzman ve deneyimli kadromuz sizlere bir telefon kadar uzakta olup, yaşanabilecek her sorunda yanınızda olacaktır.

Uzun Dönem Filo Kiralama

 

Uzun dönem araç ve filo kiralama Türkiye de yeni ve gelişmekte olan sektörlerdir. Amacımız bu sektörde en iyi ve en yüksek hizmet kalitesini sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Operasyonel filo kiralama günümüz iş dünyasında en çok tercih edilen araç kiralama yöntemidir. Firmanızın ihtiyacı olan araçlar belirlendikten sonra firmamız tarafından satın alınarak sizlerinin kullanımına sunulur.

Kiraladığınız araçlar ile ilgili vergi, bakım ve onarım, sigorta ve tüm giderler kiralama süresince Akkor TURİZİM tarafından karşılanır. Firmanız araçlar için ekstra finans yüküne katlanmaz, böylece araçlar için ayıracağınız nakit kaynaklarını farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Operasyonel filo kiralama yöntemiyle aylık ödemeniz gereken faturaları gider olarak gösterebilir, bununla birlikte aracınızla ilgili takip işlemlerini üstlenmek zorunda da kalmazsınız.

Aylık Araç Kiralama

Günümüzde araç fiyatları sigorta ve bakım maliyetlerinin yüksek olması şirketleri ve bireysel kullanıcıları aylık araç kiralamaya tercih etmelerini sağlamıştır. Şirket ve bireysel müşteriler dönemsel ihtiyaçlarını aylık araç kiralayarak daha düşük maliyetlere halledebilmektedirler.

Aylık Araç Kiralama Şirketler için büyük mali avantajlar sağlamaktadır. Araç kiralama faturasının tamamını gider olarak kullanabilmekte araca alınan yakıtın tamamını gider olarak düşebilmekte ve kdv avantajı sağlamıştır. Bütün bunlar aylık araç kiralama Ankara yı mantıklı bir hale getirmiştir. Ankara aylık araç kiralama için lütfen ofisimizle irtibata geciniz.